Co zrobić żeby mężczyzna miał większy apetyt na seks?

addmin5 Bez kategorii 0 komentarze/y

Twój partner ostatnio nie ma ochoty na seks? Wiesz, że można temu zaradzić? Wystarczy odpowiednio dobrać dietę! Oto kilka przykładowych składników odżywczych, które są niezbędne do zwiększenia apetytu seksualnego:

BIAŁKO:

Białko dodaje dużo siły i energii. Codziennie partner powinien spożywać około 3 lub 4 łyżki chudego twarogu, kubek z mlekiem, kefirem albo jogurtem i mniej więcej 150 g duszonego lub pieczonego mięsa. Dobrze by było, gdyby mężczyzna jadał co najmniej dwa razy w tygodniu rybę morską, jajka (jeśli nie ma problemów z cholesterolem). Te wymienione przykłady są najlepsze. Pełnowartościowe białko kształtuje mięśnie, sprawia, że testosteron jest i wytwarzany i wydzielany – to wszystko sprzyja popędowi seksualnemu, to Kamagra w naturalnej postaci.

ZIARNA:

Kilka kromek pełnoziarnistego chleba oraz małe porcje kaszy lub brązowego ryżu to zdecydowanie mus, jeśli chcemy, by partner chętnie chciał uprawiać seks. Te (wydawać by się mogło błahe) składniki odgrywają dużą rolę w organizmie człowieka. Dostarczają bowiem węglowodany złożone. Co to znaczy? W dobrym tego słowa znaczeniu podnoszą poziom glukozy we krwi, a dzięki temu procesowi wytworzy się wiele energii i wigoru. Produkty ziarniste to przede wszystkim źródło cennego błonnika, który hamuje przybieranie na wadze, oraz witaminy z gr. B, która z kolei zmniejsza poziom stresu, przyspiesza przemianę materii.

NASIONA I JARZYNY:

W nowej diecie nie można zapomnieć również o nasionach i jarzynach. Zaliczają się do nich nasiona dyni, pestki słonecznika, sezamu, pomidor, kiełki, brokuł. Te pierwsze mają w sobie dużą ilość cynku, a on sprawia, że testosteronu jest więcej. Jeśli zabraknie w diecie różnych nasion, zmniejszy się popęd płciowy. Natomiast warzywa posiadają błonnik i beta-karoten ważny w procesie powstawania hormonów płciowych. Kapusta, seler i inne jarzyny są również źródłem składników mineralnych, zaliczają się do nich potas (brak potasu=osłabiona potencja), selen (tworzy testosteron i zapewnia odpowiednią budowę jąder). Podczas wytrysku partnerzy “pozbywają się” co najmniej połowy nagromadzonego wcześniej selenu, zatem trzeba go systematycznie uzupełniać.

WITAMINA E:

Jeśli mężczyzna chciałby uprawiać seks bez jakichkolwiek problemów, bez użycia sztucznie wyprodukowanej Kamagry, w jego diecie muszą znaleźć się jeszcze: 1-2 łyżki olejów (albo rzepakowy albo lniany), przeróżne orzechy jako przekąska do śniadania lub jako sam w sobie mniejszy posiłek, mus czy sałatka z awokado. W każdym z wymienionych składników znajduje się wit. E, która pomaga działać przysadce mózgowej, a ona wydziela hormony płciowe, sprawia, że mięśnie są silniejsze, a popęd seksualny rośnie.

Tekst napisany na podstawie https://www.aptekakamagra.pl/

 

0 komentarze/y

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *